X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Tekturowe Stwory-Potwory

Lamala i Rękodzielnik zapraszają do twórczego spędzenia niedzieli. Z nimi nikt nie będzie się nudził.

Gdzie: FORMY KOLORY ul. Hoża 19
START: 11.30
Kiedy 21.04.2013r.
Wiek dzieci: od 3 do 6 lat.
Wstęp na warsztaty: 15 zł od dziecka.
Zapisy: biuro@lamala.pl
W temacie maila prosimy wpisać POTWORY oraz imię i nazwisko dziecka.
Ilość miejsc ograniczona.

„W niezwykle klimatycznej przestrzeni Formy Kolory odkryjemy i udowodnimy, że Wasze dzieci to dumni autorzy wielkich dzieł i pomysłów.

W programie:
Stworzymy przestrzenny świat zwierząt, stworów – potworów z tektury w rozmiarze XXL. W trakcie trwania warsztatów odpowiemy także na nurtujące nasze dzieci pytania: Co można zrobić z kartki papieru? Co się kręci? I do czego potrzebna jest woda?
Dodatkowo: prezenty dla każdego dziecka, balonowe stwory-potwory, malowanie buziek, sesja fotograficzna małego artysty i jego prac.

Zapraszamy także starsze dzieci z rodzicami, dla nich wiele innych działań kreatywnych. Dla rodziców, pyszna kawka.”

ZAPRASZAMY!!!!!!
Organizatorzy:
www.lamala.pl
www.facebook.com/Rekodzielnik

Partnerzy:
BOBOM www.bobom.pl
FORMY KOLORY www.formykolory.pl
MYŚLANKI www.myslanki.pl