X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

O NAS

Kreatywność dzieci nie zna granic, podobnie jak sztuka. Dlatego dzieła małych artystów są tak inspirujące i zaskakujące. Strona poświęcona jest temu wyjątkowemu tandemowi, dzięki któremu świat staje się niezwykły, a wytyczenie granicy między dzieckiem a artystą niemal niemożliwe.
Prezentujemy działania zaprzyjaźnionych pracowni artystycznych, mamy nadzieję, że staną się źródłem pomysłów.
Wyszukujemy ciekawe inicjatywy artystyczne i wydarzenia skierowane do najmłodszych. Pokazujemy co w sztuce współczesnej piszczy.
Szukamy ciekawych rozwiązań do domowej pracowni, pięknych rzeczy, które mogłyby wzbogacać życie naszych dzieci.