X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

SPOTLIGHT KIDS

Spotlight Kids zaprasza na Sztukostwory. W niedzielę 18 listopada między godziną 12:00 a 18:00 warszawska Akademia Sztuk Pięknych przy Krakowskim Przedmieściu 5, stanie się centrum sztuki współczesnej dla najmłodszych i ich rodziców.

To już druga edycja warsztatów twórczych realizowanych w ramach platformy SPOTLIGH KIDS. Do współpracy zostali zaproszeni twórcy z różnych dziedzin sztuki:

Fotografii - BOWNIK (fotograf) poprowadzi warsztaty „Animuj się”, w ramach których przygotuje studio fotograficzne i wspólnie z dziećmi stworzy animację poklatkową.

Malarstwa/instalacji - Agnieszka GRODZIŃSKA (malarka, autorka instalacji) poprowadzi „Printermedium” - warsztat xerografii, druku i monotypii.
W ramach projektu przybliżony zostanie dzieciom proces transformacji i reprodukcji obrazów. Zajmą się przepływem materiału wizualnego: jego archiwizacją, reprodukowaniem, umiejscowieniem w kontekście współczesności.

Komiksu - Krzysztof OSTROWSKI (grafik, twórca komiksów, muzyk, lider grupy Cool Kids of  Death) poprowadzi warsztaty "I ty możesz zostać Supermanem". W myśl zasady, że w komiksie możliwe jest wszystko, posługując się naiwnym, uproszczonym, "komiksowym" myśleniem, stworzy z dziećmi armię bohaterów posiadających moce pozwalające na zmienianie rzeczywistości na lepsze.

Powyższe warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 10 lat.
Czas trwania warsztatów: 90 minut.
Cena każdego warsztatu: 20 zł od osoby.
Zapisy: sztukostwory@spotlightart.pl

Dla młodszych dzieci (od 3 lat) przygotowano warsztaty literacko-muzyczne, które poprowadzi Sergiusz Pinkwart.
Czas trwania: 60 minut.
Udział bezpłatny.

Na dorosłych czekać będą gry i zabawy oraz specjalnie na tę okazję przygotowane, przez restaurację Szklarnia, całodniowe menu.

KONTAKT:
e-mail: sztukostwory@spotlightart.pl
tel.: 608 258 972