X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Premiera w Ładne Halo

Z okazji premiery książki „Lala Lolka” i Międzynarodowego Dnia Tolerancji Wydawnictwo Ładne Halo przygotowało wyjątkowe spotkanie dla dużych i małych, z naciskiem na małych. Zapowiada się wspaniale:

„W piątek 16 listopada, od godziny 17:30, na pierwszym piętrze byłej przędzalni bawełny w OFF Piotrkowska, świętować będziemy Międzynarodowy Dzień Tolerancji.

Z tej okazji posłuchamy historii o Lolku, który bawił się lalką, o jego nietypowym talencie i przygodzie, jaka przytrafiła się mu już pierwszego dnia w przedszkolu – czyli o tym, jak znienacka spotkał się z tolerancją i z nietolerancją. Książkę przeczyta nam jej autorka i ilustratorka Kasia Bogucka.

Dzieci będą miały też okazję wziąć udział w warsztatach plastycznych, podczas których każde z nich ubierze po swojemu własną papierową lalę. Będą lalkowi chłopcy i dziewczyny, chłopczyce i dziewczyńce, sportowcy i modnisie, mieszanka styli i kolorów. Materiałów do zabawy dostarczy nam łódzka szwalnia, która zajmuje się szyciem nowoczesnych dziecięcych ubrań marki Czesiociuch. Dla papierowych lal przygotujemy też specjalny pokaz mody z wybiegiem, na końcu którego na dzieci z ich kreacjami czekać będą fotoreporterzy ze studia fotografii dziecięcej Krasnyludek (www.facebook.com/krasny.ludek).

Dzieci w wieku od 3 do 6 lat można zapisywać, wysyłając zgłoszenie na adres: wydawnictwo@ladne-halo.pl. Spośród wszystkich zapisanych uczestników rozlosujemy książki, plakaty i bon o wartości 200 zł na zakupy supermodnych i wygodnych czesiociuchów”.