X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

O modzie na dworze królewskim

Muzeum Narodowe w Warszawie przygotowało warsztaty familijne Na Włoszkę, Turczynkę, Hiszpana – o modzie na dworze królewskim. Odbędą się 18 listopada o godz. 13 i będą towarzyszyły wystawie Europa Jagellonica. Tematem zajęć będzie obyczajowość i kultura dworska w XV, XVI i XVII wieku.

Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 5-12 lat (z podziałem na grupy wiekowe).
Czas trwania ok. 90 min, obowiązuje bilet wstępu na wystawę.
Zajęcia bez zapisów.