X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Kreaturki na Żoliborzu

W każdy weekend o 11.30 w pięknie odnowionym warszawskim Forcie Sokolnickiego (Park Żeromskiego) odbywają się zajęcia dla dzieci „Kreaturki w Forcie”. Są to kreatywne warsztaty, prowadzone w formie zabaw twórczych. Animatorzy pomagają dzieciom rozbudzać świadomość estetyczną, zdolności obserwacji przedmiotów wokół oraz możliwość codziennego ich wykorzystania.
Zapisy:
edukacja@nowyfort.pl
tel. 507 670 075, 604 237 920  

Zdjęcia z zajęć: