X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

KONKURS

Akademia Umiejętności Projektowych ma do rozdania 4 wejściówki na najbliższe warsztaty, które odbędą się w sobotę (26 października) w kawiarni PaństwoMiasto przy ul. Andersa 29 w Warszawie.


Warsztaty odbywają się według następującego scenariusza:


10.00 -  warsztaty dla dzieci w wieku 5-6 lat  (czas trwania ok. 1h)
12.00 - warsztaty dla dzieci w wieku 7-8 lat (czas trwania ok. 1h)
14.00 - warsztaty dla dzieci w wieku 9-10 lat (czas trwania ok. 1h)
16.00 - warsztaty dla dzieci w wieku 11-12 lat (czas trwania ok. 1h)


Do rozdania jest po jednej wejściówce do każdej grupy wiekowej.


Tematem najbliższych warsztatów jest ARCHITEKTURA - Małe domki czyli minimalna przestrzeń do życia. Podczas zajęć dzieci stworzą własne, autorskie domki pod czujnym okiem Jakuba Majewskiego z MOOMOO Architects.


Aby wygrać wejściówkę, należy:


1. Polubić stronę Akademii Umiejętności Projektowych na Facebooku: https://www.facebook.com/akademia.umiejetnosci.projektowych
2. Przysłać na adres info@aup.edu.pl zdjęcie swojego ulubionego małego domku - może być to twórczość własna, bądź też ulubiony przykład z architektury.


Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w czwartek w samo południe.


Zapraszamy do zabawy!


Więcej na temat warsztatów i Akademii zanjdziecie tutaj.