X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

KIDS & FASHION

W niedzielę 16 czerwca w klubie kosmos kosmos dbędą się targi KIDS & FASHION. To kolejna impreza, na której będzie można znaleźć ciekawe produkty dla dzieci, zaprojektowane i wykonane przez polskich twórców zapaleńców.
Pojawi się m.in. znana i bardzo przez nas lubiana LAMALA z najlepszymi dziecięcymi książkami i kreatywnymi grami.

Będzie można spotkać twórczynie nowej dziecięcej marki MIĘTÓWKA i ich przemyślaną kolekcję ubranek dla dziewczynek.

Zabawki od Składzik drewna.

Obrazki od absurdalia bachanalia niemoralia.

Na targach znajdziecie ubranka, dodatki, zabawki, pieluszki, kocyki, książki inne atrakcje - wszystko dla najmłodszych!


Gdzie: kosmos kosmos, ul. Koszykowa 55, 00-659 Warszawa
Kiedy: 16 czerwca (niedziela) godz. 11-17

LISTA WYSTAWCÓW: PlePle, Mysaru Dress you up, Cochlea - mała pracownia rękodzieła, Bebebutik.pl, Guga Marie, absurdalia bachanalia niemoralia, BUKTOLE, Tom&Buddies, Igolo, Mała Inspiracja, Różowe Szydełko, LAMALA, stangelowe.pl, MAMAdesign, Icon store, Tulilu, Miętówka, Składzik Drewna - Zabawki drewniane.