X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

KidDESIGN Targi

W weekend 15 i 16 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbędzie się KidDESIGN Targi designerskich zabawek pod choinkę:


"Dla tych wszystkich, którzy zmęczeni otaczającą nas chińszczyzną i plastikowymi stworami zalewającymi dziecięcy rynek z każdej strony, poszukują produktów skrojonych na miarę, ładnych i niemasowych – Instytut Wzornictwa Przemysłowego organizuje targi designerskich zabawek pod choinkę.

Targi, odbywające się w przedświąteczny weekend, mają na celu zgromadzenie pod jednym dachem Instytutu wyselekcjonowanych sprzedawców. Zaprosiliśmy uznane marki, które od lat tworzą dla dzieci produkty alternatywne do tych, jakie znajdujemy na większości sklepowych półek, a także projektantów, właścicieli galerii i sklepów internetowych, ludzi zdolnych, kreatywnych;


Impreza jest skierowana do tych wszystkich, którzy chcą wychowywać dzieci również poprzez zabawki mądre i ładne, czyli dobrze zaprojektowane.


Stawiamy na estetykę, jakość i oryginalność, a jednocześnie na pobudzanie ciekawości i wyobraźni oraz rozwijanie kreatywności."


Podczas targów będzie można kupić zabawki, gry, książki, ubrania i inne produkty. Wszystkie z designerskim znakiem jakości.Instytut Wzornictwa Przemysłowego
Warszawa, ul. Świętojerska 5/7
sala im. prof. Wandy Telakowskiej


15, 16 grudnia (sobota i niedziela)
godz. 10.00 – 18.00