X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

KidDESIGN 3

Kiedy: 15 grudnia (niedziela)  godz. 10.00 – 18.00
Gdzie: Instytut Wzornictwa Przemysłowego,
Warszawa, ul. Świętojerska 5/7,
sala im. prof. Wandy Telakowskiej


Impreza dla wszystkich, którzy szukają dla dzieci rzeczy ładnych, dobrze zaprojektowanych i świetnie wykonanych; przedmiotów, które rozwijają potencjał twórczy.


Podczas trzeciej edycji będzie można spotkać projektantów, właścicieli galerii i sklepów internetowych. Ludzi zdolnych, kreatywnych – często rodziców – którzy mają potrzebę tworzenia dla dzieci produktów alternatywnych do tych, jakie znajdujemy na większości sklepowych półek.


Organizatorzy stawiają na estetykę, jakość i oryginalność, a jednocześnie na pobudzanie ciekawości i wyobraźni czy rozwijanie kreatywności.
Podczas targów będzie można kupić zabawki, gry, książki, ubrania i wiele innych produktów stworzonych dla dzieci. A wszystko to z designerskim znakiem jakości.