X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Karmnik książki

W niedzielę 9 czerwca Baby and the city rozpoczyna w Warszawie bardzo fajną akcję "Karmnik książki". Chodzi o to, że w parkach staną drewniane budki, do których każdy będzie mógł włożyć książkę dla dzieci, ale przede wszystkim, w razie nagłej chęci czytania - wyjąć. Od niedzieli, nawet jeżeli zapomnimy zabrać ze sobą ulubioną lekturę na spacer, będziemy mogli zrobić przerwę na bajkę.
Pierwszy karmnik stanie w Królikarni, a podczas uroczystego otwarcia "Pchłę Szachrajkę" będzie czytał Jerzy Radziwiłowicz.
   
Kiedy: 9 czerwca (niedziela), godz. 12:00
Gdzie: Królikarnia, ul. Puławska 113a, Warszawa, przed wejściem do Muzeum, przy parasolach kawiarnio-księgarni Kij i Marchewka.

Mamy nadzieję, że inicjatywa się przyjmie i karmniki będzie można spotkać w większości parków w Polsce.