X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Dzień Dziecka w Szczecinie

Muzeum Narodowe w Szczecinie zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na warsztaty „Symbole ukryte w dziele sztuki” z cyklu „Dzieci rysują w Muzeum”. Podczas spotkań dzieci poznają liczne techniki malarskie i podejmują samodzielne próby tworzenia własnych prac z zachowaniem podstawowych zasad.
Bez obowiązku wcześniejszych zapisów. Wstęp 10 zł.
Prowadzi Maryla Raban.
Miejsce: Galeria Sztuki Dawnej Muzeum Narodowego w Szczecinie, ul. Staromłyńskiej 27
Czas: 1 czerwca 2013 (sobota), w godzinach 12.00–14.00