X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Concordia Design w Poznaniu

Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli stworzyć własne miszkomaszkowe lale i potwory.


14 kwietnia, niedziela
Godziny: 13:00 – 16:00
Miejsce: Concordia Design
Wstęp: 5 złotych (cena pokrywa koszty materiałów)

"Znacie charakterystyczne MiszkoMaszkowe lale, syreny i wymyślne potwory? Na pewno!
Podczas Rodzinnej Niedzieli macie niesamowitą okazję uszyć je sami. Będziemy wycinać, doszywać, kolorować i przemontowywać, aby nasze MiszkoMaszkowe zabawki były jedyny w swoim rodzaju.
Co może być bardziej kreatywnego, niż stworzenie własnych zabawek?!

Podczas warsztatów będziemy mogli także pooglądać i zakupić produkty MiszkoMaszko, a są one bardzo hand made’owe i jest ich naprawdę wiele. Sprawdźcie sami!

Informacja dla rodziców i opiekunów:
Podczas Rodzinnej Niedzieli prosimy tworzyć wspólnie z dziećmi. Z tego względu, iż będziemy używać igieł i nici Państwa pomoc jest nieodzowna.
Uprzejmie informujemy, że ilość lal jest ograniczona."
Na warsztaty nie obowiązują zapisy.