X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Centrum Sztuki Współczesnej

Program Edukacji Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza dzieci w wieku 5-10 lat wraz z rodzicami na świąteczne warsztaty.


Kiedy: 7 grudnia 2013, godz. 11.00
Gdzie: Budynek Laboratorium CSW
Wstęp bezpłatny.

Inspiracją do działań będzie "Świąteczna opowieść", dzięki której uczestnicy przeniosą się do tajemniczego domu, w którym trwają przygotowania na spotkanie z Mikołajem. Co się wydarzy w tym domu? Jakie zadania czekają na dzieci? Jakie prezenty przyniesie Mikołaj?
Wszystkich, którzy chcą poznać odpowiedź na te pytania, zapraszamy na warsztaty.

Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy na warsztaty do 5 grudnia 2013
e-mail: edukacja@csw.art.pl