X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Art Yard Sale

Art Yard Sale odbywa się w weekend 18 i 19 maja w Warszawie w atrakcyjnym budynku Ufficio Primo. To już trzecia edycja tych targów sztuki, w których uczestniczy ponad 80 polskich artystów. Można obejrzeć oraz kupić prace grafików, ilustratorów, malarzy, fotografów, designerów. Naszym zdaniem najciekawszą stroną imprezy jest fakt, że prace wystawiają sami autorzy, a targi nastawione są na dialog między artystami a publicznością.
My odwiedziliśmy Art Yard Sale podczas pierwszego dnia. Jak zwykle szczególnie zainteresowała nas strefa KIDS, która ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim mieliśmy okazję obejrzeć w oryginale prace ilustratorów, których znamy z książek dla dzieci.
Targi są wyjątkowo estetyczne i przejrzyste, zawdzięczają to w dużej mierze przestronnemu i ciekawemu wnętrzu Ufficio Primo. Również sposób w jaki wyeksponowane są prace jest czytelny i interesujący. No i najważniejsze, swobodnie można przemieszczać się z wózkiem.   

Duże zainteresowanie budziła Nioska. Artyści prezentowali plakaty, także zupełnie nowe, których nie ma jeszcze nawet na ich stronie internetowej. Co ciekawe, plakaty na zamówienie mogą stać się tapetą do pokoju.

Niekoniecznie dla dzieci, ale nam przypadła do gustu, porcelana autorstwa Magdaleny Łapińskiej.

Autor ilustracji Edgar Bąk prezentował nowość wydawniczą "Kto ty jesteś?".

Ilustracje Aleksandry Niepsuj.

Było warto, czekamy na kolejną edycję Art Yard Sale.


Miejsce:
Ufficio Primo
ul. Wspólna 62
00-526 Warszawa