X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Akademia KIDDO

W sobotę (10 listopada) Hipkiddo.pl i Akademia Tamika zapraszają na „Akademię KIDDO”. Obiecują, że  będzie kreatywnie, kulturalnie, kulinarnie, a budowlańcy, konstruktorzy, kucharze i artyści poczują się jak w domu. Wszystko to na 500 m² przestrzeni w pełni dostosowanej do potrzeb i zainteresowań dzieci.


 


 PROGRAM:
11:00-18:00 Pop-up ShopKIDDO.
13.00-16.00 Warsztaty kulinarne z Maćkiem Szaciłło.
12:00-14:00 Kreatywne warsztaty i zabawy z klockami Plus-Plus prowadzone przez Mokopico.
Kącik budowlano-artystyczny: wycinanie, klejenie, rysowanie i tworzenie zamku.
Wegańskie i wegetariańskie przysmaki oraz słodkości od Nette de Cat.


Wstęp i udział w zabawach jest bezpłatny.


MIEJSCE: Akademia Tamika - ul. Wolska 44, Warszawa