X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Robimy szablony

Zanim zabraliśmy się do projektowania kwiatowych szablonów, sprowadziliśmy do pracowni smoka z… Castoramy. Smok nie wydawał się zbyt przyjazny, ale niezrażeni obejrzeliśmy go od pyska po ogon, sprawdziliśmy jak skonstruowany jest szablon ze sklepu i rozpoczęliśmy projektowanie unikatów.

Każdy narysował swój szablon-kwiat, a następnie go wyciął.

A potem puściliśmy wodze fantazji i smok brykał wśród kwiecia, to znów się przyczajał, aż w końcu się ukrył i tylko ogon mu wystawał.