X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Miniatury z plasteliny

Łucja, lat 10, pokochała plastelinę. Po przyjściu do pracowni rozgląda się po półkach i wystarczy, że wypatrzy jakieś resztki plasteliny, żeby zabrać się do pracy. Lepi miniaturki przedstawiające zwierzęta, rośliny i różne przedmioty.

Wiadomo, że wystarczy robić coś dobrze i z zaangażowaniem, żeby znaleźć naśladowców. I tym razem okazało się, że pasja Łucji jest zaraźliwa i zanim się obejrzeliśmy w pracowni trwał konkurs na plastelinową miniaturę. Zasady były proste, im praca mniejsza tym cenniejsza, a temat nie może się powtarzać. Łucja bardzo szybko znalazła godnych siebie rywali, a rozstrzygnięcia współzawodnictwa nie ma do dnia dzisiejszego. Jury wciąż obraduje.