X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Gra w bule czyli w kuleNajpierw grali.

Potem rysowali ołówkiem trzy kule od największej do najmniejszej i od najciemniejszej do najjaśniejszej.


Następnie je wycinali.

Kolejny karton A3 to trawa malowana krótkimi pociągnięciami pędzla od górnej krawędzi kartki do dolnej. Od jasnych walorów do ciemnych, od cienkich pociągnięć pędzla do coraz grubszych.

Wycięte kule naklejamy w odpowiedniej (jakiej?) kolejności na namalowaną trawę. Jeszcze tylko jakieś cienie i trawki na kulach i można pracę podpisać jako własną!