X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Domek z kart

Chyba każdy z nas próbował zbudować domek z kart. Ta niewinna rozrywka doprowadziła już niejednego anioła do szału. Ale trudno o lepsze ćwiczenie do trenowania cierpliwości. Wymaga ono uwagi, ostrożności i pewnej ręki.
Spróbowaliśmy w naszej pracowni i niektórym powiodło się całkiem nieźle!

Gdy już mieliśmy model, niestety niezbyt trwały, możny było pokusić się o jego narysowanie, co też wymagało zręczności, uwagi i cierpliwości. Zaczęliśmy od rysunku schematycznego, jak to się dzisiaj mówi w 2D i stopniowo przechodziliśmy w 3D. Takim oto sposobem.

Następnie próbowaliśmy ożywić nasz schematyczny rysunek dekoracyjnymi efektami.