X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Czardasz

Czardasz, tak się nazywa radio, na które natknęliśmy się w naszych piwnicach. Niestety już nie działa, ale oprócz tej jednej wady, znaleziony antyk posiada same zalety. Ciekawy, niespotykany już kształt, który został osiągnięty dzięki ręcznej robocie oraz kolory, szlachetnie postarzałe, spatynowane przez czas oczekiwania na odkrycie.

Z wielką ochotą zabraliśmy się do studiowania naszego znaleziska, rysując je ołówkiem

malując kredkami, flamastrami i farbamia albo budując je ręcznie i składając z poszczególnych elementów

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili i nie zbadali na wszelkie sposoby również tego, co jest w środku Czardasza

A oto rezultaty naszych badań