X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Autoportret z czapką

Pogoda jaka jest każdy widzi, w styczniu nie ruszamy się z domu bez czapek. Postanowiliśmy to wykorzystać w pracowni. Dzieci wyposażone w białe kartki w formacie B2, farby oraz swoje czapki zabrały się do tworzenia autoportretów. Najpierw była przymiarka, czyli odpowiednie ułożenie nakrycia głowy na papierze, tak aby zachować proporcje. Reszta poszła gładko. Zobaczcie efekty.