X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

POCZTÓWKA DO ŚWIATA

 


 


Na szczęście jeszcze nie zniknął zwyczaj wysyłania pocztówek. W czasie wakacji zwykle rozjeżdżamy się po świecie i przysyłamy rodzinie i przyjaciołom piękne, pocztówkowe widoki zwiedzanych okolic wraz z pozdrowieniami.


Niestety, w te ferie musieliśmy pozostać w domach. Poślijmy więc pocztówkę nie „ze świata”, ale „do świata”.


Zróbcie piękny, zimowy widoczek waszej miejscowości na kartonie o formacie pocztówki. Do jej wykonania użyjcie głównie kolorów niebieskich. Może dzięki temu nasze okolice staną się atrakcją turystyczną?