X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

PLASTYKA


Dzień dobry!


Wygląda na to,  że wirus, o którym pewnie już nie chcecie słuchać, zakończył nam ten rok szkolny i nie wiadomo kiedy się spotkamy. Proszę Was o jedno


DBAJCIE O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO.


Przestrzegajcie wszystkich zasad i nakazów. Zwłaszcza wtedy, gdy wydają się one Wam głupie i niepotrzebne :-)


Musicie być zdrowi i nie możecie się nudzić. Do walki z nudą najlepiej nadaje się praca twórcza. Mam nadzieję, że znajdziecie na tej stronie wystarczającą ilość pomysłów, które Was zainspirują do artystycznego działania.


Na lekcje nie chodzicie od 12 marca, ale chyba nie zapomnieliście jeszcze swoich nauczycieli? Poniżej wykonane przez Was portrety niektórych z nich. Podpisane są tylko cyframi. Proszę, zamieńcie cyfry na nazwiska a odpowiedzi (tyle nazwisk ile uda Wam się przypomnieć) przyślijcie na adres: kontakt@artkiddo.pl


Pozdrawiam i życzę zdrowia


Krzysztof Rusiecki