X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Moje początki

 


Czy macie zachowane swoje prace z wczesnego dzieciństwa (jak mieliście 5,6,7,, lat) ? Może wiszą na ścianie, albo może rodzice lub dziadkowie przechowują je pieczołowicie w rodzinnych archiwach? Jeśli zaginęły i ich nie macie to pewnie je pamiętacie. Jeśli nie pamiętacie to rodzina Wam pomoże odświeżyć pamięć. Ja podobno najchętniej rysowałem domki ze schodami otoczone płotkiem. No po prosu powalająca wyobraźnia!Jeśli macie takie pamiątki to je sfotografujcie, fotki podpiszcie ( np. Julia lat 6) i przyślijcie. Umieszczę je poniżej w naszej galerii. A tymczasem popatrzcie na początki Waszych starszych koleżanek i kolegów z Liceum Sztuk Plastycznych w Mińsku Mazowieckim.


 


 


A Piotr i Michał to od zawsze rysowali komiksy :-)

 


Jeśli nie macie prac z dzieciństwa, zróbcie replikę - spróbujcie znowu rysować, malować "po dziecinnemu".


 


Dobrej zabawy!