X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Kartki ze szkicownika

 


KARTKI ZE SZKICOWNIKA


Szkicownik trzeba mieć i trzeba go używać. Wiedział o tym wielki Leonardo da Vinci. Wiedział, że nie wystarczy tylko patrzeć, żeby coś zobaczyć. Trzeba to jeszcze narysować. Wiedział też, że pomysł niezapisany jest tylko marzeniem. Możemy się o tym naocznie przekonać oglądając szkicowniki Leonarda, które zachowały się do naszych czasów.


 


My też chcieliśmy być jak Leo i próbowaliśmy go naśladować. Może ten dobry nawyk wejdzie nam w krew J


 


A tak szkicowali uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych w Mińsku Mazowieckim