X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

COVIDOWA GALERIA

Jeżeli w czasie przerwy spowodowanej przez wirusa, zrobiliście jakieś prace plastyczne dla własnej i domowników przyjemności, a chcecie je pokazać też innym, to zapraszam. Przesyłajcie zdjęcia Waszych prac do COVIDOWEJ GALERII.


Patrycja z klasy IV PL  "w tym tygodniu z potrzeby serca wykonała rysunek palcem i lampiony". Oto one:

Prezentujemy kolejne prace nadesłane do naszej "Covidowej Galerii". Jak widać, potraficie w czasie izolacji nudzić się twórczo. Gratujacje!

W naszej galerii trwa jesienny wysyp talentów. Kolejna, nadesłana praca nosi tytuł "Sen".

Oliwia z klasy 5 OA wystawia w "Covidowej Galerii" swoje dwie prace: "Muzyka" z tekstem „Kiedy siedzę na lekcji, wszystko mi gra. Książki mi grają i zeszyty mi grają, Pani każe uważać i być cicho, a tu wszystko gra. I jak tu nie śpiewać?!”


Oraz Ahsoka Tano, ulubioną togrutankę, bohaterkę gwiezdnych wojen.