X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Zapraszamy na warsztaty plastyczne

W sobotę (20 kwietnia) w klubie 1500m2 odbywa się czwarta edycja Urban Market. Podczas targów szukajcie nas w Strefie KIDS, bo o godz. 13 poprowadzimy warsztaty plastyczne dla dzieci.
Będziemy bawili się wyobraźnią przestrzenną, sprawdzimy jak z 2D stworzyć 3D i odwrotnie. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6-12 lat.
Dla młodszych maluchów przygotowaliśmy zabawę kołem barw i malowanie pstrokatej papugi.

Czas: ok. 1,5 godz.
Kiedy: 20 kwietnia (sobota), godz. 13
Miejsce: ul. Solec 18, Warszawa
Warsztaty bezpłatne.

ZAPRASZAMY!!!