X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki

W niedzielę 6 stycznia w Zachęcie odbędą się warsztaty rodzinne Obrazy-nieobrazy towarzyszące wystawie Piotr Uklański. Czterdzieści i cztery.

"Obraz, to nie zawsze malarstwo. Na wystawie Piotra Uklańskiego można zobaczyć prace wykonane z rozmaitych materiałów. Kolorowe żywice, masy plastyczne, tkaniny tworzą wielkie pulsujące dzieło. Chodząc po podświetlanej podłodze dyskotekowej, łatwo zapomnieć, że jest się w galerii sztuki. W czasie warsztatów puścimy wodze fantazji i stworzymy trójwymiarowe obrazy, sięgając po różne materiały."

godz. 12.30 (dla dzieci w wieku 4–6 lat)
godz. 15 (dla dzieci w wieku 7–10 lat)

Prowadzenie: Agnieszka Szostakiewicz


Miejsce:
ZACHĘTA NARODOWA GALERIA SZTUKI
pl. Małachowskiego 3
00-916 Warszawa

zapisy: tel. 22 556 96 71 (Dział Edukacji)
koszt: 18 zł (bilet rodzinny)