X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Warsztaty Sztuki „Mały Artysta”

Dom Aukcyjny Abbey House oraz dziesięć warszawskich klubokawiarni dla rodziców z dziećmi zapraszają na Warsztaty Sztuki „Mały Artysta”, które odbędą się:
 
2 lutego, godz. 11.30 w Mama Lama, Mokotów
3 lutego, godz. 14 w Kredce, Śródmieście
5 lutego, godz. 17 w Molo Kids Cafe, Wilanów
9 lutego, godz. 11.30 w MaMa Cafe, Śródmieście
10 lutego, godz. 16 w FikuMikuCafe, Saska Kępa
16 lutego, godz.15 w Kawce z mleczkiem, Mokotów
17 lutego, godz. 14 w Kalimbie Kofifi, Żoliborz
23 lutego, godz. 11.30 w Fidze z Makiem, Saska Kępa
24 lutego, godz. 11w Lemonce, Żoliborz
3 marca, godz. 12 w Pomponie, Wola

Udział w warsztacie jest BEZPŁATNY.
Wiek uczestników: 4-7 lat.

Zapisy: karina.banasiewicz@pomponart.pl (W treści maila należy podać nazwę warsztatu - Mały Artysta, imię i nazwisko oraz wiek dziecka)

Informacja od organizatora:

„Od lutego zapraszamy najmłodszych na Warsztaty Sztuki „Mały Artysta”, organizowane przez Dom Aukcyjny Abbey House. W 10 kawiarniach, skierowanych w swojej działalności do rodziców z dziećmi, odbędą się warsztaty inspirowane sztuką. Na dzieciaki będzie czekać półtorej godziny pełnej niezapomnianych wrażeń. Warsztat ma na celu pobudzenie dziecięcej kreatywności oraz wrażliwości na piękno. Podczas spotkania najmłodsi będą mieli okazję podzielić się swoimi przemyśleniami i odczuciami na temat sztuki oraz stworzyć własny obraz na płótnie.

Po zakończeniu warsztatu każdy uczestnik otrzyma mały prezent.
Rodzice również będą mogli zagłębić się w świat sztuki – oddając się lekturze magazynu „Art & Business”. W dniu warsztatów egzemplarze miesięcznika będą rozdawane w formie upominków.”