X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Warsztaty rodzinne w Zachęcie

Galeria Zachęta zaprasza na rodzinne warsztaty Co dziś na deseń? – warsztaty szycia i zdobienia tkanin towarzyszące wystawie Splendor tkaniny:
"Warsztaty rodzinne to propozycja wspólnego spędzenia czasu na oglądaniu wystawy i twórczym działaniu. Pokazujemy, że sztuka współczesna jest ciekawa i daje się ją interpretować na bardzo wiele sposobów. Po obejrzeniu wystawy dzieci i rodzice razem wykonują pracę plastyczną. Zajęcia trwają ok. 1,5 godziny.


W czasie warsztatu będziemy projektować wzory na tkaninie i szyć z niej torby, poduszki albo fartuchy. Dekorować będziemy przy użyciu wałków, stempli i szablonów, a szyć na prawdziwych maszynach do szycia."


prowadzenie: Magda Bravo, Agnieszka Koperniak – Fundacja Osiem Życzeń, Zofia Dubowska

14 kwietnia 2013 (niedziela)
godz. 12.30 (dzieci w wieku 10-13 lat)

zapisy: tel. 22 556 96 71 (Dział Edukacjiwtorek – niedziela, godz. 12–20)
lub z.dubowska@zacheta.art.pl
koszt: 18 zł (bilet rodzinny)

Zachęta Narodowa Galeria Sztuki
pl. Małachowskiego 3
00-916 Warszawa