X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Warsztaty Robo Roby

W najbliższy weekend mieszkańcy Poznania mają szansę odwiedzić nowo powstałe miejsce, które promuje kreatywne działania, DIY oraz ideę opensource. M26 Lab, bo o nim mowa, zaprasza dzieci od lat 5 na warsztaty Robo Roby - projektowanie robotów:

"W myśl zasady zrób to sam, chcielibyśmy dać możliwość dzieciom od lat 5, zaprojektowania wyspecjalizowanego robota. Maluchy będą mogły wybrać, do jakich zadań specjalnych będzie przeznaczony robot. Wszystkie jednak mają główne zadanie: odnaleźć skarb, który zostanie ukryty w danym środowisku (księżyc, dno oceanu, lodowiec, kopalnia).

Prowadzenie:
Milena Szymczak - absolwentka Wzornictwa Przemysłowego na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu.
Bartosz Zając - absolwent Automatyki i Robotyki na Politechnice Poznańskiej. Obecnie zajmuje się projektowaniem maszyn i urządzeń oraz programowaniem systemów automatyki przemysłowej.


Miejsce: M26 Lab (al. Marcinkowskiego 26, domofon 100)
Czas: niedziela 23.06. godz. 10, godz. 11, godz.12, godz.13, godz.14
Warsztaty dla dzieci Robo Roby (warsztaty trwają godzinę, dostępnych jest 5 grupy czasowych):