X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Szyldownicy. Warsztaty dla dzieci

23 lutego / sobota / 11.00 – 13.00
Galeria Design– BWA Wrocław, ul. Świdnicka 2-4, Wrocław


Galeria Design–BWA Wrocław zaprasza w sobotę 23 lutego na drugie spotkanie dla najmłodszych podczas projektu "Noworoczne postanowienia":


Tym razem będziemy przyglądać się szyldom! Szyldy umieszcza się przy wejściu do sklepu, fryzjera, fotografa i przy wielu, wielu innych instytucjach. Patrzymy na nie codziennie, ale może nie do końca zdajemy sobie sprawę z tego, że również są dziełami projektantów. Podczas warsztatu, który odbędzie się w ramach projektu „Noworoczne postanowienia”, zajmiemy się projektowaniem szyldów dla przeróżnych miejsc. Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Do udziału w warsztacie zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Prosimy o przesłanie maila ze zgłoszeniem na adres 3d@bwa.wroc.pl (w tytule proszę wpisać: SZYLDOWNICY; należy również podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka).