X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Spotlight Kids

W niedzielę 8 grudnia SPOTLIGHT KIDS zaprasza na ostatnią w tym roku edycję projektu promującego sztukę współczesną dla dzieci. Wydarzenie odbędzie się w samym sercu miasta – Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.


Podczas całodniowej przygody ze sztuką współczesną poznamy bogatą historię polskiej ilustracji dzięki Agacie Endo Nowickiej. Magdalena Karpińska wraz ze Sztukostworami zgłębi tajemnice kolorów i ich symbolikę stosowaną w sztuce, a Zbigniew Rogalski pomoże dzieciom stworzyć zatłoczone zimowe miasto. 
Dla najmłodszych miłośników sztuki i ich rodziców warsztaty poprowadzą Hanna Zwierzchowska i Karolina Żyniewicz.


Gdzie: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie przy ul. Pańska 3
Kiedy: 8 grudnia (niedziela) w godz. 12:00 – 18:00
Zapisy: zapisy@spotlightkids.pl


SPOTLIGHT KIDS - Platforma Promocji Sztuki Współczesnej dla Dzieci - powstała ponad rok temu z inicjatywy kilku osób zaangażowanych w promocję sztuki współczesnej, a  finalny kształt został jej nadany przez autorkę konceptu - Ewelinę Krysiak.