X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

O rety, Planety!

W kosmosie panuje nieustanny ruch. Gwiazdy spadają, planety się kręcą, od czasu do czasu przeleci kometa. Dzieci udowodnią, że wszechświat może być idealną inspiracją do tworzenia sztuki kinetycznej. Za pomocą ziemskich przyrządów stworzymy Drogę Mleczną, czarne dziury, balonowe planety. W galerii Art Stations odbędzie się prawdziwe kosmiczne zamieszanie!

8.12.2012 (sob.), godz. 12:00
galeria Art Stations, wstęp wolny
prowadzenie: Agnieszka Krupa
wiek: 5-10 lat
czas trwania: ok 1,5 h