X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie

Muzeum Sztuki Współczesnej oraz Wydawnictwo Entliczek zapraszają dzieci w wieku 4–8 lat, wraz z rodzicami, na warsztaty Zabawy z książką, które odbędą się 17 lutego o godz. 12:


Będzie to trzecie z cyklu literacko-plastyczne spotkanie, tym razem z książką Dokąd iść? Mapy mówią do nas. Koreańska autorka Heekyoung Kim i polska ilustratorka Krystyna Lipka-Sztarbałło zaprezentowały w niej historię kartografii i rodzaje map. Wśród nich znalazł się także plan MOCAK-u, który posłużył jako przykładowa mapa muzeum. Jego zakamarki będziemy odkrywać podczas zajęć.


Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod adresem: wegenke@mocak.pl


Miejsce: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie, ul. Lipowa 4, 30-702 Kraków