X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie

W niedzielę 9 czerwca w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat:

"Jakim językiem mówią artyści? Czy używają dźwięków, liter czy gestów? Czy każdy może nauczyć się tego języka?
Wspólnie z dziećmi poznamy podstawowe zasady gramatyki i ortografii języka sztuki. Zastanowimy się, czy język sztuki artysty z Polski różni się od języka sztuki twórcy pochodzącego z Egiptu czy USA. Sprawdzimy, czy możemy się czegoś dowiedzieć o innych krajach i ich kulturach za pośrednictwem prac, które pokazywane są na wystawie „W sercu kraju” w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie."
Prowadzenie: Hanna Zwierzchowska

Warsztatom towarzyszy oprowadzanie kuratorskie dla rodziców i opiekunów po wystawie "W sercu kraju". Tym razem wystawę można zobaczyć w towarzystwie Joanny Mytkowskiej - dyrektor Muzeum.

Obowiązują zapisy: zapisy@artmuseum.pl


Czas: 9 czerwca 2013 (Niedziela), 13:30
Miejsce: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
ul. Emilii Plater 51, Warszawa