X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Muzeum Narodowe w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na cykliczne spotkania dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 12 lat:

"Zapraszamy rodziny, aby przekonały się, że spotkanie w muzeum i kontakt z dziełem sztuki może być twórczą i bardzo atrakcyjną formą wspólnego spędzania czasu.
W galeriach muzealnych dzieci wspólnie z rodzicami odkrywają sekrety sztuki, poznają różne techniki plastyczne, przeżywają twórcze doświadczenia.
Celem organizatorów jest przekonanie uczestników, że spotkanie w muzeum i kontakt z dziełem sztuki może być twórczą i bardzo atrakcyjną formą wspólnego spędzania czasu.

Zajęcia odbywają się w niedziele o godz. 13.00
Warunkiem uczestnictwa jest wykupienie biletu wstępu do Muzeum. Nie obowiązują zapisy. Uczestnicy spotykają się w holu głównym."

28 października 2012 – Rodzina w akcji ogląda i odkrywa
25 listopada 2012 – Rodzina w akcji tworzy galerię
16 grudnia 2012 – Rodzina w akcji konserwuje
20 stycznia 2013 – Rodzina w akcji maluje
17 lutego 2013 – Rodzina w akcji rzeźbi
17 marca 2013 – Rodzina w akcji przetwarza
14 kwietnia 2013 – Rodzina w akcji gra