X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Muzeum Historii Żydów Polskich

W najbliższą sobotę warto zabrać dzieci do niedawno otwartego Muzeum Historii Żydów Polskich. Pretekstem są ciekawe zajęcia organizowane z okazji Dnia Dziecka, ale też fascynujący budynek Muzeum, który przyciąga tysiące zwiedzających. Przy słonecznej pogodzie wnętrze budowli, zaprojektowanej przez fińskiego architekta Rainera Mahlamäkiego, robi niesamowite wrażenie.


PROGRAM:
01.06.2013

10.30 – 11.00 Wiersze na drugie śniadanie – czyta Anna Seniuk.
11.30 – 14.30 Poezja konkretna – warsztat dla rodzin z użyciem technik street artu.
Prowadzenie: Vlep(v)net.
Obowiązuje rezerwacja miejsc.
tel. (22) 471 03 01, e-mail: rezerwacje@jewishmuseum.org.pl
11.30 – 15.30 Portrety poety – otwarte warsztaty literacko-plastyczne. Będziemy czytać wiersze i tworzyć portrety Tuwima i Brzechwy, rozwijając dziecięcą wyobraźnię.
16.00 – 17.00 Poetycki  Beatbox to koncert, pokaz i więcej... Posłuchajcie jak słynny Bombing Crew interpretuje poetów!

Wstęp jest bezpłatny!


Miejsce: Muzeum Historii Żydów Polskich
ul. Anielewicza 6
00-157 Warszawa