X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

MOCAK Kraków

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie zaprasza dzieci w wieku 4–12 lat na warsztaty towarzyszące wystawie Wszystko, na zawsze – dziś. Polski i brytyjski design zrównoważony. Podczas spotkania uczestnicy obejrzą wystawę oraz będą mieli okazję wcielić się w rolę projektantów, tworząc pomysłowe obiekty.


7 kwietnia godz. 12Wstęp wolny. Obowiązują zapisy. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy,  można to zrobić w formie elektronicznej lub telefonicznie: (12) 263 40 29. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w dniu warsztatów przyjmowane będą jedynie osoby zarejestrowane.


Adres: MOCAK
ul. Lipowa 4
30-702 Kraków