X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Miszkomaszko w Sztukoladzie

Miszkomaszko i Sztukolada zapraszają 19 stycznia na warsztaty z okazjo Dnia Babci i Dziadka:
"Projektantka Agata Piechocka wprowadzi uczestników warsztatów w technikę sitodruku i pomoże stworzyć naprawdę niesamowite prezenty dla dziadków.
Na warsztatach uczestnicy własnoręcznie wydrukują prezenty dla dziadków. Najpierw uczestnik wydrukuje, a póżniej spersonalizuje prezent haftując, przyszywając pomponiki, tasiemki itp.
Technika sitodruku wcale nie jest trudna i przy odrobinie pomocy... nawet dziecko potrafi:) Dowodem może być fakt, że syn projektantki chętnie pomaga w fabryczce Miszkomaszko :)
Wykonane prezenty, dzięki użyciu specjalnych farb, będą nadawały się nawet do prania. Będą z całą pewnością miłą i użyteczną pamiątką dla babci i dziadka.
 
Prowadząca: Agata Piechocka
Urodzona w Poznaniu. Modę i malarstwo studiowała na Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Antwerpii. Już w Belgii powstały jej pierwsze autorskie kolekcje ubrań dla małych i dużych. Po studiach przez kilka lat pracowała w Sztokholmie dla H&M, jako projektantka grafiki dla dzieci. Od dwóch lat znów mieszka w Polsce i tworzy dla własnej marki Miszkomaszko. Prywatnie mama Olafa i Łucji.”
 
Termin: 19.01.2013 (sobota), godz. 12.00-14.00
 
Koszt: 65 zł/os.
Wiek: 4-14 lat. Dzieci w wieku 4-6 lat mogą brać udział w warsztacie razem z opiekunem.
Zapisy: sztukolada@sztukolada.pl, tel. 502 361 593