X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Książkowe Laboratorium w Łodzi

Wydawnictwo Ładne Halo, księgarnia „Poza Rozkładem” i mebloteka YELLOW w Łodzi zapraszają dzieci w wieku 2-6 lat wraz z opiekunami, na cykl spotkań prezentujących najciekawsze współczesne książki ilustrowane:

Raz w miesiącu spotkamy się z jedną wybraną książką o nietypowym potencjale i poprzez prosty eksperyment plastyczny postaramy się ten potencjał wydobyć. Chcemy dać upust literackim i estetycznym przeżyciom najmłodszych, a dorosłych zachęcać do otwarcia się na przeróżne książki, tematy i problemy. Zadamy kilka ważnych pytań dotyczących tego, jak książka może opowiadać o świecie i co znaczy każdy z jej elementów. Naszym kluczem doboru książek jest ich różnorodność i oryginalność. Chcemy pokazać, że podobnie jak w kulturze dla dorosłych, tak w kulturze dla dzieci, istnieje ciekawa i wartościowa alternatywa, w stosunku do popularnych, masowych produktów, atrakcji i wartości. Podczas spotkań można też będzie kupić piękne i mądre książki z księgarni "Poza Rozkładem".

19 kwietnia godz. 18
„Książki dla dzieci, których boją się dorośli”

23 kwietnia godz. 12
„Czarostatki i parodzieje”

21 maja godz. 12
"Kłopot"

11 czerwca godz. 12
"Tuwim"

Miejsce:
Ładne Halo, ul. Piotrkowska 138/140, Łódź Poland (I piętro, nad Mebloteką „YELLOW”)