X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Królikarnia w Warszawie

Muzeum Rzeźby w Królikarni zaprasza na rodzinny warsztat projektowania i designu, który poprowadzą Małgorzata Masłowska i Barbara Stelmachowska.

29 września 2013 (niedziela), godz. 12.00-14.00

Projektantki chcą wskazać na podobieństwa i różnice pomiędzy twórczością projektową a stricte artystyczną. Projektant, w przeciwieństwie do artysty, jest w swojej pracy ograniczony wymogiem funkcjonalności. Podczas warsztatów każdy uczestnik wybierze jedno dzieło z Magazynu Studyjnego, a następnie na podstawie jego formy będzie tworzył przedmiot użytkowy zgodny z zasadami ergonomii. Warsztaty przybliżą też uczestnikom zagadnienia związane z pracą projektanta.

Małgorzata Masłowska i Barbara Stelmachowska – projektantki form przemysłowych. Współpracują z popularnym warszawskim studiem projektowym Studio Rygalik.

Zapisy na warsztaty: krolikarnia@mnw.art.pl lub telefonicznie:
+48 22 843 15 86 najpóźniej do godziny 16.00 w piątek poprzedzający warsztaty.

Wstęp: bilet rodzinny, grupa od 2 do 5 osób – 15 zł.
W cenie zawarte jest wejście do Magazynów Studyjnych.