X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

KONKURS (zakończony)

 


Zapraszamy do zabawy w szukanie kropek w mieście.

Znajdź kropki w mieście, zrób im zdjęcie i przyślij na nasz adres:
kontakt@artkiddo.pl
Najciekawszą kropkową inspirację nagrodzimy zestawem od Brambla - notes (okładka do wyboru) i podkładka na biurko.

Na zdjęcia czekamy do wtorku (18.06) do północy.

Notesy w siatkę kropkową zostały stworzony z myślą o dzieciach, wspomagają sprawność motoryczną, pozwalają na swobodny rozwój wrodzonej kreatywności oraz uczą nieszablonowego myślenia (dobrze znane ćwiczenie "połącz kropki" nabiera zupełnie innego wymiaru). Wykonane są z papieru o dużej gramaturze, aby można było bez obaw malować mazakami czy farbami, każdą kartkę można łatwo wyrwać dzięki perforacji wzdłuż grzbietu, a z tyłu znajdziemy małe karteczki, które mogą służyć jako zakładki lub miejsce na notatki. Dobrze zaprojektowane okładki wyszły spod ręki młodych twórców - Miasteczko Ewy Kucharskiej (ASP Katowice) i Miejski Labirynt Ali Pałys (ASP Warszawa). Wersja domowa to gigantyczna podkładka w kropki (50x70cm), która świetnie się sprawdza jako przestrzeń do twórczości zarówno na stole kuchennym jak i na biurku ucznia.
www.brambla.com

A oto nagrodzone zdjęcie: