X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Institute of Design Kielce

Institute of Design Kielce zaprasza na dwudniowe warsztaty dla dorosłych i dzieci z grupą projektową NIOSKA oraz wernisaż wystawy Ilustracji Katarzyny Boguckiej do książki M.O.D.A.:

"lustracje do książki „M.O.D.A.” Katarzyny Świeżak (Wydawnictwo Dwie Siostry) stanowią przemyślaną i spójną całość. Ich kompozycja, zgaszone kolory i odważnie zaprojektowane postaci przywodzą na myśl magazyny o modzie z lat 60. Dowcipne portrety gwiazd świata mody znakomicie oddają humor i niebanalność ilustrowanego tekstu, ujawniając zarazem talent artystki do karykatury. Stworzone przez nią ilustracje są stylowe i eleganckie, a przy tym ciekawe, pomysłowe i przystępne dla młodego czytelnika.

Wernisaż wystawy będzie miał miejsce 9 marca o godzinie 12.00 w czytelni ID_Kielce.
Zaraz po nim zapraszamy na warsztaty przygotowane przez Panią Katarzynę Bogucką i grupę NIOSKA, których temat będzie ściśle związany z ilustracjami książki M.O.D.A."

PSIA MODA
Bo każdy piesek to francuski piesek.
09.03.2013
godzina:12-16 (sobota)

SZALONE KAPELUSZE
Wszystko co nam siedzi w głowach przeniesiemy na głowy!
10.03.2013
godzina:12-16 (niedziela)


Wstęp na zajęcia jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy na adres mailowy: czytelnia@idkielce.pl


Miejsce: Institute of Design Kielce
ul. Zamkowa 3, 25-009 Kielce