X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Gra miejska

Muzeum Sztuki Nowoczesnej zaprasza dzieci i dorosłych do udziału w grze miejskiej towarzyszącej odsłonie nowej rzeźby w Parku Rzeźby na Bródnie.

Gdzie: Zbiórka przed Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, ul. Emilii Plater 51
Kiedy: Niedziela (8 września), godz. 12.00
Zapisy: kasia@hopsiup.org

"Zainspirowani bajką „Koziołek Matołek” Kornela Makuszyńskiego i podróżami artysty Pawła Althamera w przebraniu Koziołka Matołka po dalekich kontynentach, zapraszamy wszystkie dzieci, na tajemniczą wyprawę po Parku Rzeźby na Bródnie.

Głównym bohaterem Bajek Bródnowskich jest postać z bajki – wieczny podróżnik– Koziołek Matołek. Wraz z nim wyruszamy w podróż w poszukiwaniu Kosmicznej Majki. Po drodze, na pozór, całkiem zwyczajnej, bo przemieszczać się będziemy miejskim autobusem albo pociągiem skm-ką, być może odnajdziemy nagle, że nasza codzienność potrafi być zaskakująco Inna.

Teren parku, niczym niezbadany kontynent, skrywa miejsca, które będziemy odkrywać jako przybysze z innego świata. Wraz z Koziołkiem Matołkiem dotrzemy do dogońskiej wioski w Mali, a po drodze spotykamy niezwykłą kosmitkę Majkę, która spadła z obłoków. Za pomocą kalejdoskopu ujrzymy jej odległe galaktyki, aż w końcu odkryjemy, że nie dalekie podróże ale nasza wyobraźnia pozwala nam przemierzać przez Nowe, Inne i Wyjątkowe Światy."
Prowadzenie: Katarzyna Domagalska
Kostiumy: Kasia Piotrowska

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą biletów komunikacji miejskiej.