X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Festiwal Designu i Kreatywności

W sobotę 25 maja rozpoczyna się trzeci Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci, to dwa dni w całości stworzone dla dzieci i przez dzieci!
Wystawa Design be Concordia KIDS to główny punkt majowej edycji, oprócz tego w programie oczywiście kiermasz, warsztaty, laboratorium zabawek i wiele innych atrakcji! Jak zwykle będzie ciekawie i bardzo kreatywnie!

Termin: 25-26 maja 2013
Godziny: od 11.00 do 17.00
Miejsce: Concordia Design, ul. Zwierzyniecka 3, PoznańProgram Festiwalu:

WYSTAWA: DESIGN BY CONCORDIA KIDS
Dzieci pokażą, co potrafią! Jeszcze przed Festiwalem – podczas cyklu warsztatów przygotowywanych razem z partnerami – dzieci zaprojektują i wykonają eksponaty, które będzie można oglądać na Festiwalu. Każde stanowisko będzie miało również część interaktywną, aby już podczas samego Festiwalu dzieci mogły dodać coś od siebie.

KIERMASZ DOBRZEZ APROJEKTOWANYCH PRODUKTÓW DLA DZIECI
To nasz stały punkt programu. W tym roku pojawi się wiele znanych i lubianych marek, jak Wydawnictwo Zakamarki, Bazgroszyt czy Xoxo. Będą też nowości, np. ubrania nowej marki stworzonej przez Czesława Mozila – CzesioCiuch!
Baby Smile, Bazgroszyt Bavi, Colorato, Czesiociuch, The Dolls, Fold me, Kids of the moon, Lilyshop, LoveKids, MA-MO, Margoletaka, Minimetry, Miszkomaszko, Nati&Maks, Owacja, Paso, Pikinini, Tadam, White Rabbit, Wytwornia, Zadzwon do mamy, Zakamarki, XOXO

WARSZTATY KREATYWNE
Super ciekawy program warsztatów przygotowanych specjalnie na Festiwal. Znajdziecie tu propozycje i dla młodszych i starszych dzieci.
LABORATORIUM ZABAWEK
Niepowtarzalna okazja , żeby testować zabawki jeszcze przed ich zakupem. W specjalnie wyznaczonej strefie dzieci będą bawić się klockami, lalkami, kolorować malowanki, a także testować obciążenie ciężarówek! A to oczywiście nie wszystko!

STUDIO TEATRALNE BLUM
Znane i uwielbiane Studio Teatralne Blum zaprezentuje nam dwa spektakle: „Śpiewanki” i „Książeczkę Bajeczkę”. Podczas przedstawienia dzieci wyruszą na poszukiwanie tajemniczej Bajki, mieszkającej na stronicach księgi, a także znajdziemy się w krainie przepełniony dźwiękiem!

STREFA ODPOCZYNKU
W specjalnie wyznaczonej strefie dzieci będą mogły odsapnąć po buszowaniu, testowaniu i oglądaniu. Zasiądą na wygodnych poduchach, posłuchają miłych dla uszu audiobooków, posmakują pysznego soku, a także będą mogły nagrać mini-audycję radiową z Baby-Radiem.

Więcej informacji na temat Festiwalu:
Kuba Wojtaszczyk
Tel.601 534 688
j.wojtaszczyk@concordiadesign.pl

Szczegółowy program warsztatów dostępny pod linkami poniżej.