X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Akademia Umiejętności Projektowych

Akademia Umiejętności Projektowych to wyjątkowy, weekendowy program edukacyjny dla dzieci w wieku 5-12 lat o sztuce użytkowej.
W semestrze jesienno-zimowym będą odbywały się zajęcia z architektury, wzornictwa i mody, które poprowadzą starannie dobrani specjaliści. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie Akademii (www.aup.edu.pl).


Warsztaty odbywają się w kawiarni PaństwoMiasto (w sali na pierwszym piętrze), przy ul. Andersa 29 w Warszawie.


Najbliższe warsztaty:


WZORNICTWO prowadzi SMAGA PROJEKTANCI.


Przewodnikami po świecie projektowania będą młodzi, utalentowani projektanci Monika i Krzysztof Smaga, dla których projektowanie to pasja i styl życia. Ich filozofia pracy to kwintesencja dobrego projektowania - tworzą projekty rzetelne, z wielką dbałością o detale, jakość wykonania i przyjemność użytkowania.


7 grudnia 2013 (sobota)Manufaktura karmników czyli prosty proces produkcyjny.


Wszystkie sobotnie spotkanie z Akademią przebiegają według następującego scenariusza:


12.00 -  warsztaty dla dzieci w wieku 5-8 lat  (czas trwania ok. 1h)
14.00 - warsztaty dla dzieci w wieku 9-12 lat (czas trwania ok. 1h)


Zapisy: info@aup.edu.pl lub za pomocą formularza na stronie Akademii www.aup.edu.pl


Cena warsztatów: 40 zł.