X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

3. Targi Książki dla Dzieci w Krakowie

W piątek 7 czerwca w Krakowie rozpoczynają się 3. Targi Książki dla Dzieci i potrwają cały weekend. W tym roku organizatorzy przygotowali Magiczną Mapę Skarbów, z którą dzieci wraz z opiekunami będą mogły zwiedzać Targi. Na najmłodszych uczestników czekają dziesiątki atrakcji, spotkania z ulubionymi postaciami z bajek, najlepszymi autorami i ilustratorami. Dzieci będą mogły zagrać w gry wielkoformatowe, osobiście spotkać Koziołka Matołka, pobawić się zabawkami, obejrzeć filmy w specjalnie zaaranżowanej sali kinowej (Kino Agrafka), chrupać wafle, wygryzając litery z Abecadła, wziąć udział w II Zlocie Bajkowych Postaci oraz licznych warsztatach.

Szczegółowe informacje i harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie Targów (linki na dole strony).