X
Uwaga! Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.artkiddo.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki.
Zamknięcie tego okna oznacza zgodę na korzystanie z powyższych przez cały ten pobyt (sesję przeglądarki) na stronie www.artkiddo.pl.
Naciśnięcie przycisku "Akceptuję" oznacza zgodę na te i wszystkie następne odwiedziny serwisu ArtKIDDO. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce polityka prywatności .
Jeśli nie zgadzasz się na te warunki, opuść stronę lub zmodyfikuj ustawienia przeglądarki tak, aby nie akceptowała cookies.
Akceptuję

Pan DrewniakW każdej pracowni pomieszkuje kątem Pan Drewniak, czasem towarzyszy mu Pani Drewniakowa. Ale żeby nie leżeli i nie próchnieli, a Pan Drewniak nie zamienił się w Pana Sztywniaka, należy zapewnić im trochę ruchu, dlatego od czasu do czasu gimnastykujemy Pana Drewniaka.

Każdy element (nogi, ręcę, głowę, tułów) rysujemy na kolorowym papierze i wycinamy. Kawałki układamy na białym papierze tak, by Pan Drewniak przyjął pozę ćwiczącego. Przyklejamy.
Dobry pomysł na lekcję wprowadzającą temat postaci.